Posada Salviati

Belangrijkste voorzieningen

  • 140 m²

Locatie

    Posada Salviati Vicenza appartementen liggen op 25 minuten wandelafstand van het Piazza Tasso en bieden privéparkeren voor degenen die met de auto reizen. Het Teatro Olimpico bevindt zich binnen 2 km afstand van het appartement van 140 m², terwijl Capolinea Stanga busstation in de buurt van het pand ligt.

    Een wandeling van 30 minuten brengt u naar het centrum van Vicenza. 3-slaapkamer Posada Salviati appartement bevindt zich op 30 minuten loopafstand van de Monte Berico.

    Voor uw comfort zijn een bidet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte. Dit 1-badkamer appartement is binnen 2 km afstand van Vicenza Central treinstation gelegen. Posada Salviati appartement bevat een terras uitkomend op de tuin.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer024116-LOC-01023,IT024116B423XP2ELX

    Kameropties bij Posada Salviati Vicenza

    Voor uw comfort zijn een bidet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Posada Salviati Vicenza Kamer foto Posada Salviati Vicenza Kamer foto Posada Salviati Vicenza Macro Details foto Posada Salviati Vicenza Buitenkant foto Posada Salviati Vicenza Buitenkant foto Posada Salviati Vicenza Buitenkant foto Posada Salviati Vicenza Buitenkant foto Posada Salviati Vicenza Buitenkant foto Posada Salviati Vicenza Buitenkant foto Posada Salviati Vicenza Buitenkant foto
    Appartement met Drie Slaapkamers

    Grootte: 140 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Posada Salviati Vicenza

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Posada Salviati Vicenza

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Posada Salviati appartement?
      De grootte van Posada Salviati appartement is 140 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Posada Salviati Vicenza